Rondom Os – Hengelsportvereniging de Wiejert
In Nederland gooien ruim 2 miljoen mensen per jaar wel eens een hengeltje uit.
Vissen is niet zomaar een simpele hobby, het is spannend! Weer of geen weer, de gepassioneerde visser gooit zijn hengeltje graag uit in de vijvers bij kasteel Limbricht. Om te mogen vissen moet je wel lid zijn van Hengelsportvereniging de Wiejert.
Deze vereniging krijgt 3 september bezoek van de zomer Viskaravaan. Tussen 9.30 en 14.30 uur zijn er tal van vis-activiteiten voor kinderen tot en met 14 jaar te beleven.
De organisatie zorgt voor hengels, aas en voer en er is gratis drinken beschikbaar, een lunchpakket moeten ze zelf meenemen. Kinderen kunnen daarnaast hun eigen vistuigje leren maken, op de juiste wijze vis leren onthaken en leren alles over de biologie van vissen en andere onderwaterdieren.
Inschrijven is verplicht en kan op www.stekkie.nl.