Watersley Ladies & Womens Challenge

Het is bijna zover! Op 15 september gaat de 6e editie van de Watersley Ladies & Womens Challenge van start.
’s Werelds meest getalenteerde en gedreven wielrensters zullen van 15 tot en met 17 september samenkomen in Sittard voor een adembenemend schouwspel van vrouwelijke wielerkracht.

Een van de blikvangers is natuurlijk de kersverse wereldkampioen Julie Bego.
Daarnaast zullen ook Cat Ferguson, Fleur Moors en Federica Venturelli hier aan de start zullen verschijnen.

Programma
De 3-daagse wielerwedstrijd voor dames onder 19 en vrouwen onder 23, begint vrijdag met een indrukwekkende time-trial op het Tom Dumoulin Bike Park.

Op zaterdag wordt er een etappe gereden in België, gevolgd door een tweede etappe op zondag, door het heuvellandschap van Limburg.
Met als kers op de taart een koninginnenrit waarbij zowel de start als finish plaatsvindt op de top van Watersley Sports & Talentpark.

Voor supporters en fans die dit evenement op de voet willen volgen zal nieuws en verslaggeving beschikbaar zijn via de officiële website en sociale mediakanalen van Watersley Sports & Talentpark. Mis geen moment van deze onvergetelijke strijd!

Kijk voor het gehele bericht op www.bieos-omroep.nl